ESPORTS EXTRAESCOLARS

El treball per projectes és una metodologia que es basa a oferir canals que puguin ajudar als alumnes a pensar per ells mateixos, a investigar, a aprendre dels seus errors i dels seus encerts, i d’aquesta manera també a aprendre a ser crítics.

ACTIVITAT

HORARIS

LLOC ENTRENAMENT

Psicomotricitat P2 - P3

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Sala Verda

Dansa P4 - P5

Dilluns i dimecres
17.30 – 18.30

Sala Verda

Iniciació Pre-esportiva P4

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Poliesportiu

Iniciació Pre-esportiva P5

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Poliesportiu

Multiesport: Prebenjamí 1r prim.
(3 esports amb competició municipal)

Dilluns i dimecres
17.30 – 18.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Multiesport:  Prebenjamí 2n prim.
(3 esports amb competició municipal)

Dilluns i dimecres
17.30 – 18.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Multiesport: Benjamí 3r-4t prim.
(3 esports amb competició municipal)

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Multiesport: Aleví 5è-6è prim.
(3 esports amb competició pendent confirmació)

Dimarts i dijous
18.30 – 19.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Voleibol 3r-6è prim.

Dilluns i dimecres
17.30 – 18.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Voleibol 1r-2n ESO

Dimarts i dijous
18.30 – 19.30

Poliesportiu/Pati Exterior

Teatre 1r-3r prim.

Dilluns i dimecres
14.00 – 15.00

Gimnàs Gran/Sala Verda

Teatre 4t-6è prim. + ESO

Dilluns i dimecres
14.00 – 15.00

Gimnàs Gran/Sala Verda

Escacs 1r-6è prim.-Iniciació

Divendres
14.00 – 15.00

Aula

Escacs 1r-6è prim. -Avançat

Dimecres
14.00 – 15.00

Aula

Gimnàstica Rítmica P5-1r prim. (Iniciació)

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Sala Verda/Gimnàs petit

Gimnàstica Rítmica 2n-4t prim. (Iniciació)

Dilluns i dimecres
17.30 – 18.30

Gimnàs gran

Gimnàstica Rítmica 5è prim.-ESO (Iniciació)

Dimarts i dijous
18.30 – 19.30

Poliesportiu

Gimnàstica Rítmica 2n-4t prim. (Competició)

Dimecres i divendres
17.30 – 19.30

Poliesportiu/Gimnàs Petit

Gimnàstica Rítmica 5è prim.- ESO (Competició)

Dimecres i divendres
17.30 – 19.30

Poliesportiu/Gimnàs Petit

Taekwondo P5-3r prim.

Dimarts i dijous
17.30 – 18.30

Gimnàs gran

Taekwondo 4t-6è prim. + ESO

Dimarts i dijous
18.30 – 19.30

Gimnàs gran

Tenis P5-2n prim.

Dimarts
17.30 – 18.30

Pista exterior

Tenis 3r-6è prim.

Dijous
17.30 – 18.30

Pista exterior

Piscina NEE (1)

Dimecres

Piscina municipal

Piscina migdia 1r-3r prim.

Divendres
13.15 – 14.00

Piscina municipal

Piscina migdia 4t-6è prim.

Dimarts
13.15 – 14.00

Piscina municipal

Robòtica Discovery 1r-3r prim.

Dilluns
14.00 – 15.00

 

Robòtica Discovery 1r-3r prim.

Dimarts
17.15 – 18.15

Aula informàtica

Robòtica 4t prim.-2n ESO

Dijous
14.00 – 15.00

Aula informàtica

Robòtica 4t prim.-2n ESO

Dimarts
17.15 – 18.15

Aula informàtica